Čitaj mi

Ministar Mali čestitao Božić po gregorijanskom kalendaru

Ministar finansija u Vladi Republike Srbije Siniša Mali čestitao je danas Božić beogradskom nadbiskupu Stanislavu Hočevaru, sveštenstvu i svim građanima Srbije koji ovaj praznik slave po gregorijanskom kalendaru.

„U ime Ministarstva finansija i u svoje lično ime, želim vam da praznik provedete u miru i blagostanju sa svojim bližnjima. Ovaj veliki hrišćanski praznik podseća na vrednosti kojima svi težimo, osnažuje ljubav, plemenitost i poštovanje“, poručio je Mali i poželeo svim vernicima, pre svega dobro zdravlje i sreću. 

Slične teme

Mali: Nastavljamo sa programom podrške mladima u kupovini prve nekretnine

Mali: Nastavljamo sa programom podrške mladima u kupovini prve nekretnine

Mali: Srbija fiskalno otporna, uvek može brzo da reaguje

Mali: Srbija fiskalno otporna, uvek može brzo da reaguje

Radionica – korišćenje Sistema e-Otpremnica u slučaju privremenog prekida veze sa sistemom

Radionica – korišćenje Sistema e-Otpremnica u slučaju privremenog prekida veze sa sistemom