Читај ми

Министар Мали честитао Божић по грегоријанском календару

Министар финансија у Влади Републике Србије Синиша Мали честитао је данас Божић београдском надбискупу Станиславу Хочевару, свештенству и свим грађанима Србије који овај празник славе по грегоријанском календару.

„У име Министарства финансија и у своје лично име, желим вам да празник проведете у миру и благостању са својим ближњима. Овај велики хришћански празник подсећа на вредности којима сви тежимо, оснажује љубав, племенитост и поштовање“, поручио је Мали и пожелео свим верницима, пре свега добро здравље и срећу. 

Сличне теме

Мали: Настављамо са програмом подршке младима у куповини прве некретнине

Мали: Настављамо са програмом подршке младима у куповини прве некретнине

Мали: Србија фискално отпорна, увек може брзо да реагује

Мали: Србија фискално отпорна, увек може брзо да реагује

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом