Čitaj mi

Siniša Mali čestitao Novu 2021. godinu

Ministar finansija u Vladi Republike Srbije Siniša Mali čestitao je Novu godinu građanima i poželeo im puno zdravlja, sreće i lepih trenutaka.

“Ispraćamo godinu izazova, u kojoj je pandemija virusa korona napravila potrese na gotovo svim poljima. Uz želju da što pre izađemo iz vrtloga loših vesti, pre svega zdravstvenih, nadam se da ćete u 2021. zakoračiti sa optimizmom i da će nam Nova godina doneti bolje i uspešnije dane”, rekao je Mali.

On je napomenuo da misija svih nas treba da bude stvaranje lepše i bogatije budućnosti, ali da je prioritet zdravlje, te da je važno nastaviti odlučnu borbu sa izazovima koje nam donosi svakodnevnica.

“Neophodno je istrajati u toj borbi, koja prvenstveno treba da nas vrati na stare staze uspeha i pomogne da još više uspemo u nameri da stvorimo bolje i berićetnije društvo. Sada, možda više nego ikada, neophodno je da pored upornosti, gradimo našu ljudskost, solidarnost i toleranciju”, istakao je Mali.

Ministar finansija je zaključio da je jedini put za koji se možemo opredeliti, put uspeha.

Slične teme

Mali: Srbija fiskalno otporna, uvek može brzo da reaguje

Mali: Srbija fiskalno otporna, uvek može brzo da reaguje

Radionica – korišćenje Sistema e-Otpremnica u slučaju privremenog prekida veze sa sistemom

Radionica – korišćenje Sistema e-Otpremnica u slučaju privremenog prekida veze sa sistemom

Siniša Mali: MMF još jednom potvrdio da vodimo kredibilnu ekonomsku politiku

Siniša Mali: MMF još jednom potvrdio da vodimo kredibilnu ekonomsku politiku