Читај ми

Синиша Мали честитао Ускрс свима који славе по грегоријанском календару

Потпредседник Владе Србије и министар финансија Синиша Мали честитао је предстојећи Ускрс београдском надбискупу и метрополиту Ладиславу Немету и свим верницима који празник славе по грегоријаснком календару, уз поруку да само заједно, уз међусобно поштовање и уважавање, прихватајући различитости, можемо допринети општем напретку.

“Срдачно вам честитам овај велики хришћански празник са жељом да га проведете са својим најближима у добром здрављу, миру и срећи. Нека вам празник којим славимо васкрсење Исусово испуни домове топлином и вером у боље сутра. Ускрс је прилика да се подсетимо колико је важно, посебно данас, бити солидаран и јединствен у суочавању са изазовима и искушењима. Само сложним и заједничким радом можемо допринети благостању, још већем напретку наше државе и расту животног стандарда свих наших грађана”.

Сличне теме

Мали: Србија фискално отпорна, увек може брзо да реагује

Мали: Србија фискално отпорна, увек може брзо да реагује

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом

Синиша Мали: ММФ још једном потврдио да водимо кредибилну економску политику

Синиша Мали: ММФ још једном потврдио да водимо кредибилну економску политику