Читај ми

Министар Синиша Мали честитао Божић

Министар финансија у Влади Републике Србије Синиша Мали честитао је данас Божић патријарху српском Иринеју, свештенству, монаштву и свим верницима који тај празник славе по Јулијанском календару.

“У име Министарства финансија, и у своје лично име, честитам вам празник Христовог рођења, са жељом да га проведете у срећи и благостању, окружени својим најмилијима. Нека вам Божић донесе много здравља, успеха, среће и радости. Овај празник треба да нас надахне да негујемо вредности заједништва, мира и слоге. Христос се роди, срећан Божић“ – наводи се у честитки министра Малог.

Фото: Ало 

Сличне теме

Мали: Настављамо са програмом подршке младима у куповини прве некретнине

Мали: Настављамо са програмом подршке младима у куповини прве некретнине

Мали: Србија фискално отпорна, увек може брзо да реагује

Мали: Србија фискално отпорна, увек може брзо да реагује

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом