Читај ми

Министар Мали честитао Божић верницима који славе по грегоријанском календару

Министар финансија у Влади Републике Србије Синиша Мали честитао је Бадњи дан и Божић београдском надбискупу Станиславу Хочевару и свим хришћанским верницима који славе по грегоријанском календару и пожелео им да овај радосни празник проведу у здрављу, миру и љубави са својим најмилијима. 

„Празник Христовог рођења доноси срећу и радост што је свима нама неопходно у овим тешким временима, пуних изазова. Ипак, то не значи да треба губити наду, већ да је треба пробудити и пустити је да нас води ка бољем сутра. Ово је време када треба да се присетимо вредности којима сви тежимо, а пре свега солидарности и поштовања. Заједно, уз узајамно уважавање и посвећеност циљевима за добро свих нас, можемо изградити још бољу Србију“, навео је Мали.

Он је верницима пожелео да им Бадње вече и Божић донесу радост, духовно и материјално благостање.  

Сличне теме

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом

Радионица – коришћење Система е-Отпремница у случају привременог прекида везе са системом

Синиша Мали: ММФ још једном потврдио да водимо кредибилну економску политику

Синиша Мали: ММФ још једном потврдио да водимо кредибилну економску политику

Министар Мали: Мали предузетници су покретачка снага Србије

Министар Мали: Мали предузетници су покретачка снага Србије